(+90) 212 282 71 26           
 
 
HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

NETPOMP Pompa Sanayii, 2013 yılında kuruldu. Kurulduğumuz tarihten bu yana, sanayimizin farklı alanlarında kullanılmak üzere farklı özellikte ve modelde pompa tasarlıyor ve üretiyoruz. Ürün seçimi ve üretimi konusunda deneyimli kadromuzla sanayi kuruluşlarına gereksinim duydukları hizmeti veriyor, satış sonrası destek ve hizmetle de uzun vadeli ilişkimizi sürdürüyoruz.

Birçok sektörde kullanılan farklı akışkanlar, dayanıklılık, viskozite, parlaklık, sıcaklık, basınç, tane, kirlilik, aşındırma gibi farklı özellikler taşıdığından, ürünlerin bu özelliklerini dikkate alarak her akışkan türü için, o türe özgü pompa tasarladık ve ürün gamımızı sizlerin talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda genişleterek çeşitlendirdik. Helis Dişli Pompalar, Yüksek Basınçlı Dişli Pompalar, Rejeneratif Pompalar, Sirkülasyon Pompaları, Vorteks Pompalar, Filtre ve Emniyet Valfleri üretmekteyiz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizle ürettiğimiz pompalar, gıda, tekstil, boya, temizlik, enerji, kimya vb sektörlerde kullanılmaktadır.

Firmanızın üretim kalitesine katkı sağlamak amacıyla yeni pompa alımlarınızda bize danışabilir, mevcut pompalarınızın bakımının yapılması ve veriminin artırılması konusunda bizden yardım ve destek isteyebilirsiniz. Akışkanlarınızı güvenle ve yüksek kaliteli pompalarla transfer etmeniz için, yetkin ve deneyimli kadromuzla yanınızdayız.

Satış ve Pazarlama

Uzman kadromuz üretimde başarılı ve iddialı, satışta dürüst ve enerjik, satış sonrası serviste hızlı ve deneyimli… Ekonomik fiyat politikamız ise bizi tercih edilir kılan unsurlardan sadece biri.

Bizi güçlendiren bir diğer nokta da, ürettiğimiz pompaların yurtdışında da ilgi görmesi, ürünlerimizin, bize “Evet” diyen ülkelerin kalite standartlarına yanıt verebilmesidir. Pompalarımız Avrupa Birliği ülkeleri ve Ortadoğu ülkeleri ile Türki Cumhuriyetlerde kullanılmakta ve bizi seçen ülke sayısı da yıldan yıla artmakta. Bu da bizim başarı belgemiz ve rekabetin yoğun olduğu sektörümüzde bizi güçlü, güvenilir ve enerjik kılan en önemli unsurdur.

İhtiyaçları ve beklentileri doğru saptayarak, yenilikçi ürünlerle müşterilerimizin karşısına çıkmak için üretim ve pazarlama hedeflerimizi uzun vadeli belirliyoruz. Gelişen teknolojinin ve yaygın medya kanallarının desteğiyle müşteri profilimizi geliştirmek ve çeşitlendirmek için çalışmaktayız. Teknolojinin hızla değişmesi ve sanayide kullanılan ürün çeşitliliği bizi de müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip etmeye zorlamakta.

Yeni pazarlar yaratmak, ürünlerimizi mevcut ve potansiyel müşterilerimize ulaştırmak için ülkemizde organize edilen fuarlara katılıyor ve yurtdışındaki fuarları ve medya kanallarını da yakından izliyoruz.

Üretim kalitemizle, ileri teknolojiyle üreterek zamanında teslim ettiğimiz ürünlerimizle ve satış sonrası destek hizmetimizle sizlerin de üretim kalitesine katkıda bulunmaktan gurur duyacağız.

 
Copyright © 2017 NETPOMP Pompa Mak. San. ve Tic. Ltd. Sti. Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayincilik Hizmetleri